Proč si zažádat s námi?

– Jsme levní: Zkontrolujte si prosím celkovou částku za získání víza na Vietnamské ambasádě či konzulátu ve vaší zemi, a srovnejte ji s částkou u nás. Například 1 měsíční turistické vízum pro jeden vstup do země stojí pouze 10$ + 25$ (10$ je servisní poplatek který zaplatíte nám za doklad o schválení žádosti a 25$ je poplatek za kolek, který pokryje náklady za razítko ve vašem cestovním pasu).

– Méně Proč si zažádat s námistarostí: Nemusíte kontaktovat Vietnamskou ambasádu nebo konzulát, abyste zahájili proces žádosti. Jednoduše si zažádáte online a obdržíte doklad o schválení žádosti emailem. Ten si pak vytisknete, ukážete při vstupu na palubu letadla, a vízum si pohodlně vyzvednete při přistání.

– Snadná změna data: Pokud získáte vízum na ambasádě, je nemožné měnit předpokládané datum příletu a odletu, ale s vízem při příjezdu můžete datum vstupu a výstupu změnit snadno.

– Na ambasádě zaplatíte za vízum plnou částku, s námi pouze 10$ jako servisní poplatek do chvíle, než si při příletu vyzvednete vízum po ukázání cestovního pasu až přímo ve Vietnamu. Pokud bude vaše cesta zrušena nebo odložena, s námi ušetříte peníze.

– Na ambasádě se vyžaduje delší papírování (doklad o schválení žádosti o vízum) pokud si zažádáte o business vízum, ale s námi to tak není. Pozor, občané některých zemí jako je Irán, Irák, Omán, Spojené arabské emiráty, Pákistán či Bangladéš musejí mít dopis o schválení žádosti z vietnamského imigračního úřadu i za předpokladu, že žádají o turistické vízum. S naší pomocí je tento proces mnohem snazší.

– Rychlost & Podpora 24/7: Konzuláty mají oddělení pro víza otevřena pouze několik hodin nebo pár dní v týdnu. S námi si naopak můžete o vízum při příjezdu zažádat kdykoliv, ve dne i v noci; dokonce i o státních svátcích. Služba na webových stránkách je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a je systematicky automatizovaná.  Kanceláře pro vydávání víz při příletu jsou na letištích také otevřeny 24/7.

Vždy se snažíme udělat maximum pro vaši spokojenost a pohodlí.

Tag: Vízum v Česku

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
TURISTICKÉ VÍZUM

Získejte doklad o schválení žádosti o vyzvednutí vietnamského víza při příjezdu na mezinárodní letiště ve Vietnamu (pouze pro mezinárodní lety).

BUSINESS VÍZUM

Získejte doklad o schválení žádosti o vyzvednutí vietnamského víza při příjezdu na mezinárodní letiště ve Vietnamu (pouze pro mezinárodní lety).

POUZE OD 6 USD/OS
Bez rizika:
100% garance vrácení peněz.
Bez starostí:
Žádné odesílání cestovního pasu. Žádné čekání ve frontách.
Rychlost:
Doba zpracování během 24 hodin.
Vždy k dispozici:
100% online. Vše odešlete a obdržíte emailem.
ZAŽÁDEJTE SI O VIETNAMSKÉ VÍZUM PŘI PŘÍJEZDU