Možnosti jak získat vietnamské vízum v Česku

 

Pokud jste držitelem českého cestovního pasu a plánujete cestovat do Vietnamu za obchodem nebo zábavou, pak si musíte opatřit vietnamské vízum. Abyste zjistili, zda potřebujete pro vstup do Vietnamu vízum nebo ne, přečtěte si prosím“seznam zemí s omezením vietnamských víz” pro nejnovější informace.

Držitel českého cestovního pasu má dvě možnosti, jak zažádat o vietnamské vízum: 1/ Přihlaste se online a zažádejte si o e-vízum nebo doklad o schválení žádosti o vízum, které si vyzvednete na letišti při příjezdu do Vietnamu NEBO 2/ navštívit německou ambasádu v Praze [Prague], Česko, a o vízum zažádat tam.

1/ Nejdostupnější a nejsnazší způsob, jak získat vietnamské vízum: e-vízum nebo vízum při příjezdu.

Držitelé českého cestovního pasu jsou oprávněni žádat o e-vízum. Můžete zažádat online, my se postaráme o vše ostatní a pošleme vám odkaz, na kterém si stáhnete své-vízum. E-vízum má platnost 30 dní a opravňuje k jednomu vstupu do země.

V případě, že chcete vízum pro více vstupů do země, nebo chcete zůstat déle, než 30 dní, vyberte si prosím jiný typ víza, který je uveden ve formuláři, a pak si vízum vyzvedněte při příjezdu v kanceláři pro vydávání víz, na příslušném mezinárodním letišti po přistání ve Vietnamu.

Kroky jsou následující:Možnosti jak získat vietnamské vízum v Česku

  • Jděte na www.vietnamvizum.cz a vyplňte formulář se žádostí
  • Potvrďte a zaplaťte poplatek.
  • Počkejte 1-2 pracovní dny, během kterých emailem obdržíte vaše e-vízum nebo doklad o schválení žádosti o vízum. Vytiskněte si kopii, kterou ukážete při vstupu na palubu letadla a později při vyzvednutí víza.

Při příjezdu na vietnamské mezinárodní letiště uvidíte Imigrační kancelář, kde se víza při příjezdu vydávají. Kancelář pro vydávání víz se nachází před kontrolou cestovních pasů. Jděte tam, ukažte svůj cestovní pas a doklad o schválení žádosti o vízum, počkejte, až vás zavolají k zaplacení kolku, a do cestovního pasu dostanete razítko s vízem.

Prosíme pozor: držitelé e-víza mohou jít přímo k pasové kontrole a vyzvednout si kolek pro vstup na 30 dní. Není zapotřebí platit žádný další poplatek nebo navštívit kancelář pro vydávání víz. Pro další typy víz musíte jít do kanceláře pro vydávání víz, než postoupíte k pasové kontrole.

2/ Žádost o vízum na vietnamské ambasádě v Praze [Prague], Česko.

Žádost o vízum na vietnamské ambasádě v Praze vyžaduje, aby se držitel českého cestovního pasu osobně dostavil a přinesl s sebou platný pas přímo na sídlo ambasády v Praze [Prague], Česko.

Proces žádosti o vízum na ambasádě zpravidla zabere 4 až 5 pracovních dní. Kontaktujte prosím ambasádu předem, abyste si domluvili schůzku, protože konzulární oddělení je pro žadatele o vízum otevřeno jen 1-2 dny v týdnu.

Níže jsou informace o vietnamské ambasádě v Praze [Prague], Česko.

Adresa : Plzenská 214, Praha 5, 150 00 – Czech Republic

Telefon : (420) 257 211 540 – Konzul: 224 922 074

Fax : (420) 257 211 792 – Konzul: 224 916 488

Email : dsqvietnamcz@yahoo.com

Tag: Vízum v Česku

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
TURISTICKÉ VÍZUM

Získejte doklad o schválení žádosti o vyzvednutí vietnamského víza při příjezdu na mezinárodní letiště ve Vietnamu (pouze pro mezinárodní lety).

BUSINESS VÍZUM

Získejte doklad o schválení žádosti o vyzvednutí vietnamského víza při příjezdu na mezinárodní letiště ve Vietnamu (pouze pro mezinárodní lety).

POUZE OD 6 USD/OS
Bez rizika:
100% garance vrácení peněz.
Bez starostí:
Žádné odesílání cestovního pasu. Žádné čekání ve frontách.
Rychlost:
Doba zpracování během 24 hodin.
Vždy k dispozici:
100% online. Vše odešlete a obdržíte emailem.
ZAŽÁDEJTE SI O VIETNAMSKÉ VÍZUM PŘI PŘÍJEZDU