Kde si vyzvednout vietnamské vízum při příjezdu?

S dokladem o schválení víza můžete získat vietnamské vízum na jednom ze 4 mezinárodních letišť ve Vietnamu. Včetně: Mezinárodní letiště Noi Bai (Hanoj) NEBO Mezinárodní letiště Tan Son Nhat (Ho-Či Minovo město) Nebo Mezinárodní letiště Da Nang (Da Nang).

Při příletu do Vietnamu, na mezinárodních letištích: Mez. Letiště Noi Bai (v Hanoji) NEBO mez. Letiště Tan Son Nhat (v Ho Či Minobě městě) Nebo  mez. Letiště Da Nang (v Da Nangu) NEBO letiště Cam Ranh (v Nha Trangu) uvidíte imigrační kancelář, kde se vydávají víza při příjezdu. Kancelář pro výdej víz se nachází před místem kontroly cestovních pasů. Prohlédněte si obrázky níže:

– Kancelář pro vydávání “Víz při příjezdu” na starém terminálu – mezinárodní letiště Noi Bai (v Hanoji)

– Kancelář pro vydávání “Víz při příjezdu” na novém terminálu – mezinárodní letiště Noi Bai (v Hanoji).

– Na mezinárodním letišti Tan Son Nhat (v Ho Či Minově městě), uvidíte kancelář s názvem “Landing Visa”.

Vietnamská mezinárodní letiště

Vietnamská mezinárodní letiště

– Na mezinárodním letišti Da Nang (v Da Nangu) uvidíte kancelář s názvem “Visa Issuing Office”.

– Na mezinárodním letišti Cam Ranh (v Nha Trangu) uvidíte imigrační kancelář, kde se víza při příjezdu vydávají.

Jaké dokumenty jsou k vyzvednutí víza potřeba?

– Abyste získali vízum při příjezdu, měli byste si některé dokumenty připravit předem: platný cestovní pas + doklad o schválení víza + Formulář s žádostí o vietnamské vízum (Tento formulář je k dispozici na letišti, ale my ho obvykle zasíláme emailem, odkud si ho můžete stáhnout, vyplnit, přiložit k němu fotografii a podepsat ho, abyste si ušetřili čas při příletu) + Poplatek za kolek (25$/osoba za 1 měsíc a 3 měsíce s jednorázovým vstupem, 50$ za jednoměsíční vízum s více vstupy a (méně) 3 měsícní vízum s více vstupy, 95$/osoba za více vstupů na 6 měsíců a 135$/osoba za roční vízum)

– Počkejtem až vás zavolají k zaplacení poplatku za kolek a vrátí vám cestovní pas s platným vízem

Prosíme, zkontrolujte si ihned správnost údajů a požádejte případně o jejich opravu, protože po průchodu pasovou kontrolou už žádná další oprava nebude možná

Poznámka: Prosíme, zkontrolujte si ihned správnost údajů a požádejte případně o jejich opravu, protože po průchodu pasovou kontrolou už žádná další oprava nebude možná.

Tag: Vízum v Česku

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
TURISTICKÉ VÍZUM

Získejte doklad o schválení žádosti o vyzvednutí vietnamského víza při příjezdu na mezinárodní letiště ve Vietnamu (pouze pro mezinárodní lety).

BUSINESS VÍZUM

Získejte doklad o schválení žádosti o vyzvednutí vietnamského víza při příjezdu na mezinárodní letiště ve Vietnamu (pouze pro mezinárodní lety).

POUZE OD 6 USD/OS
Bez rizika:
100% garance vrácení peněz.
Bez starostí:
Žádné odesílání cestovního pasu. Žádné čekání ve frontách.
Rychlost:
Doba zpracování během 24 hodin.
Vždy k dispozici:
100% online. Vše odešlete a obdržíte emailem.
ZAŽÁDEJTE SI O VIETNAMSKÉ VÍZUM PŘI PŘÍJEZDU