Jak uskutečnit platbu?

– Přes Paypal: Pokud už vlastníte účet služby PayPal, jednoduše se přihlaste a dokončete platbu. Přes PayPal také můžete platit s pomocí Visa, master, Discovery a Amex.

 – Kartou (Visa, Master, JCB Or Amex) přes platební bránu jménem OnePay. Jednoduše zadejte informace o své platební kartě a adrese a dokončete platbu. V některých případech budete potřebovat token ID, abyste mohli platbu dokončit.

 – Bankovním převodem: Pošleme vám bankovní údaje k platbě emailem. Až budete hotovi s platbou, budete zažádáni o to, abyste nám zaslali email s potvrzením. Mezinárodní bankovní převod trvá obvykle 3 – 5 dní, než se platba objeví na vašem účtu. Zašlete nám tedy prosím výpis z účtu nebo nějaký jiný doklad, který prokáže, že jste zaplatili částku na náš účet co nejdříve.

 – Přes Western Union: Detaily o platbě vám zašleme emailem. Až budete s platbou hotovi, zašlete nám email, kterým platbu potvrdíte s pomocí čísla MTCN (číslo převodu peněz) od Western Union.

 – Přes Xoom.com: v případě že již máte účet na Xoom a raději chcete zaplatit takto, zašlete nám prosím sledovací číslo XOOM.

Jak uskutečnit platbu

Při platbě Visa kartou se mohou vyskytnout některé chyby i v případě, že zadáte správné číslo platební karty:

  • datum platnosti karty bylo zadáno nesprávně.
  • Přesáhli jste kreditní limit.
  • Došlo k počítačové chybě.
  • Váš bezpečnostní kód byl zadán chybně.

Kontaktujte prosím svou banku, které patří vaše kreditní karta pro podrobnější informace

 

Tag: Vízum v Česku

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
TURISTICKÉ VÍZUM

Získejte doklad o schválení žádosti o vyzvednutí vietnamského víza při příjezdu na mezinárodní letiště ve Vietnamu (pouze pro mezinárodní lety).

BUSINESS VÍZUM

Získejte doklad o schválení žádosti o vyzvednutí vietnamského víza při příjezdu na mezinárodní letiště ve Vietnamu (pouze pro mezinárodní lety).

POUZE OD 6 USD/OS
Bez rizika:
100% garance vrácení peněz.
Bez starostí:
Žádné odesílání cestovního pasu. Žádné čekání ve frontách.
Rychlost:
Doba zpracování během 24 hodin.
Vždy k dispozici:
100% online. Vše odešlete a obdržíte emailem.
ZAŽÁDEJTE SI O VIETNAMSKÉ VÍZUM PŘI PŘÍJEZDU