Jak opravit informace ve vízu

 

Nebojte se, pokud musíte opravit žádost o vietnamské vízum nebo změnit předpokládané datum vaší návštěvy Vietnamu. Dnes nás mohou žadatelé o vietnamské vízum, kteří si přejí změnit informace ve svém vízu, kontaktovat emailem a požádat o opravu či změnu. Naše emailová adresa je info@vietnamvizum.cz.

Tady jsou instrukce:Jak opravit informace ve vízu

– Po platbě, obdržíte na email potvrzení o vaší objednávce víza, pokud v ní najdete chyby nebo překlepy, jednoduše na email odpovězte, nebo nám napište nový na adresu info@vietnamvizum.cz s žádostí o konkrétní opravy. Vaši žádost pak ukatujeme a opravíme podle vašich požadavků.

– Pokud po obdržení dokladu o potvrzení žádosti o vízum emailem od nás najdete nějakou chybu nebo překlepy, okamžitě nám prosím zašlete email a požádejte o opravu chybných údajů.

– Po vyzvednutí vašeho víza při příjezdu na letiště, prosím zkontrolujte doklady pečlivě a pokud najdete chybu, okamžitě požádejte o její opravu. Jakmile projdete pasovou kontrolou, už nebude možné případné chyby opravit.

Tag: Vízum v Česku

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
TURISTICKÉ VÍZUM

Získejte doklad o schválení žádosti o vyzvednutí vietnamského víza při příjezdu na mezinárodní letiště ve Vietnamu (pouze pro mezinárodní lety).

BUSINESS VÍZUM

Získejte doklad o schválení žádosti o vyzvednutí vietnamského víza při příjezdu na mezinárodní letiště ve Vietnamu (pouze pro mezinárodní lety).

POUZE OD 6 USD/OS
Bez rizika:
100% garance vrácení peněz.
Bez starostí:
Žádné odesílání cestovního pasu. Žádné čekání ve frontách.
Rychlost:
Doba zpracování během 24 hodin.
Vždy k dispozici:
100% online. Vše odešlete a obdržíte emailem.
ZAŽÁDEJTE SI O VIETNAMSKÉ VÍZUM PŘI PŘÍJEZDU